Sultangazi Ariston Bulaşık Makinası Tamir Servisi Tel:0212 539 19 39

Ariston Bulaşık Makinası

Ariston Bulaşık makinesi nasıldır
ariston Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri Model Ebat 8 kg yıkama + 5 Kg kurutma kapasitesi Elektronik yoğunlaştırmalı kurutma A Sınıfı yıkama Max hız 1400 rpm Paslanmaz çelik drum Sensör idareli kurutma Dijital geri sayma göstergesi Özel Programlar Hızlı 14 dk. Hızlı yıkama ve kurutma 59 dk. 23 saate kadar geciktirme 8 kg yıkama + 5 Kg kurutma kapasitesi Elektronik yoğunlaştırmalı kurutma A Sınıfı yıkama Max hız 1400 rpm Paslanmaz çelik drum Sensör idareli kurutma Dijital geri sayma göstergesi Özel Programlar Hızlı 14 dk. Hızlı yıkama ve kurutma 59 dk. 23 saate kadar geciktirme GEWD 14ındadır.Ariston Bulaşık Makinası Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Ariston makinenin yanında fısıltı bile sesli kalır
11 September 2009
ariston-Electrolux Teknolojinin Sınırlarını Yine Zorladı

Formda ve fonksiyonda mükemmelliği ilke edinen ariston-Electrolux, teknolojinin sınırlarını bir kez daha zorluyor.
Fısıltı sessizliğiyle çalışan Favorit 80873 M bulaşık makinesi, Türkçe menülü LCD ekranıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.
Sessiz ve Derinden
Öncü Alman teknolojisiyle üretilen Favorit 80873 M, 9 farklı yıkama programıyla her türlü bulaşığa meydan okuyor.
Ekonomik programlarıyla az kirli bulaşıkları minimum su ve deterjanla yıkarken, özel olarak tasarlanmış cam yıkama programı ile de kristallerinizi güvenle temizliyor.
Ayrıca hızlı yıkama fonksiyonu ile günlerce makinenin dolmasını beklemeden ve raflarınız boşalmadan, bulaşıkları istediğiniz zaman yıkayabiliyorsunuz.
Bütün bunları yaparken sadece 41 dB ses seviyesiyle çalışan ariston-Electrolux bulaşık makinesi, 2 kişinin sohbetinden daha az ses çıkararak gürültüyü mutfağınızdan,
sizi de stresten uzak tutuyor. Üstelik gece yıkama modunda bu ses seviyesini 39 dB’e düşürerek, herkes uyurken bile kimseyi rahatsız etmeden bulaşık yıkama olanağınız var.
Tasarruflu yıkama, üstün performans
Minimum enerji, su ve deterjan kullanarak maksimum performans almanızı sağlayan F 80873 M bulaşık makinesi, hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor.
Su bağlantısıyla sıcak suyu direkt alabilen ve su ısıtmak için fazladan vakit kaybetmeyen akıllı bulaşık makinesi, size zaman da kazandırıyor.
Pro Su sistemi makinenin tavanına yerleştirilen 3’üncü püskürtme pervanesiyle bütün bulaşıkları derinlemesine temizliyor.
Böylece büyük kaseler alttaki püskürtme deliklerine engel olsa bile üstten püskürtme, yıkama işlemini sorunsuz tamamlıyor.
Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü F 80873 M bulaşık makinesinin turbo kurutma özelliği , bulaşıkların kısa sürede kurumasını sağlıyor.
Böylece bulaşıklarınız daha parlak olurken, su lekeleri de tarihe karışıyor.
F 80873 M bulaşık makinesi, taşma emniyeti ve Aqua Control sistemleri sayesinde herhangi bir su sızıntısı durumunda yıkamayı otomatik olarak durdurup
makinenin içindeki suyu tahliye ederek olası ev kazalarını önlüyor.
Paslanmaz çelik yüzeyi ve zarif tasarımı ile mutfağınıza şıklık katan ariston-Electrolux F 80873 M bulaşık makinesi;
kullanımı kolay, geniş LCD ekranı ve iç aydınlatmasıyla da beğeni topluyor.

Sultangazi Ariston Bulaşık Makinası Servisi

Sultangazi Ariston Bulaşık Makinası Servisi
Sultangazi Ariston Bulaşık Makinası Servisi
Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir polat servis iştirakidir. Firmamız sitemizde adı geçen markalara özel servisi olarak hizmeti vermektedir. Yetkili Servisi degildir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Değerlimüşterimiz Ayrıcafirmamız özelservisolup servisücretimiz 30 00 tl dir.Değiştirilen parça ve işçiliklerimiz ( 1 ) bir yıl garantilidir